Shills Black Mask

Jakiś czas temu zamówiłam na allegro czarną maskę do twarzy Shills Black Mask. Od dłuższego czasu jest o nich głośno więc i ja się skusiłam. No i jak działa?

Kilka słów od producenta:

,,Czarna maska Shills Peel-Off głęboko oczyszcza skórę i likwiduje niedoskonałości. Eliminuje ona martwy naskórek i odświeża wygląd twojej skóry. Shills Purifying Peel-Off Mask jest to maska do usuwania trądziku na czoło, nos, brodę. Usuwa zaskórniki i zarost. Maska głęboko oczyszcza, pozostawiając świeżą, pachnącą skórę i delikatną w dotyku. Jest łatwa do zastosowania na powierzchni skóry! Oczyszcza skórę, usuwa stare komórki, trądzik, dzięki czemu zapobiega zatykaniu się porów."
 

Maskę tą nakłada się na suchą skórę twarzy i pozostawia do wyschnięcia. Czas trzymania jej zależy od warstwy jaką nałożymy. Ja polecam ciut grubszą aby potem łatwiej się ją ściągało.

Co o niej sądzę?

Uważam że jest to najgorsza maska jaką używałam. Nakłada się ją trudno ponieważ jej konsystencja jest dosyć tępa ale da się to przeżyć. Jeśli chodzi o działanie to kompletnie nie działa. Nic a nic nie robi. Oj przepraszam robi, depiluje twarz.. Jeśli potrzebujesz depilacji twarzy to polecam jak najbardziej:P Przy ściąganiu jej jest sporo zabawy jeżeli nierównomiernie ją nałożycie. W miejscach gdzie jest cienka warstwa trzeba ją porządnie zmoczyć i dopiero zmyć bo o ściągnięciu jej jak typowej maski peel-of można zapomnieć. Jedynie jak nałożycie grubszą warstwę to zejdzie całym płatem ale ciągnie za skórę przez co boli i nie należy to do nic przyjemnego. No i nic a nic nie oczyszcza z porów. Już wolę kupić te plasterki na noc i jak je ściągam to widzę potem na nich pory a na tej masce pozostają włoski z twarzy i nic więcej.
Jeżeli ktoś potrzebuje depilacji twarzy w co wątpię to polecam a jeśli oczekujecie oczyszczenia, wygładzenia i innych cudów to szkoda pieniędzy.
Miał ktoś z was tą maskę Shills Black Mask?
Czy też macie takie odczucia, czy wam ona odpowiada?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za zostawienie komentarza:)
Na każde zadane pytanie odpowiadam pod nim:)
Nie pytaj czy obserwujemy,jeśli podoba Ci się mój blog to śmiało go obserwuj:)

Copyright © 2014 tyyna , Blogger