Farmona Herbal Care - skrzyp polny

Farmona Herbal Care - skrzyp polny włosy
Ratuję moje włosy czym się da bo są już tak zniszczone że nie wiem co robić. Planuję je ściąć do ramion ale wiem że po tygodniu będę żałować. Z drugiej strony co z tego że mam długie jak są liche i suche. Ech ciągle biję się z myślą o ścięciu i nie wiem :) Ale nie o tym mowa:P
Będąc kiedyś w aptece kupiłam zestaw kosmetyków do włosów z Farmona Herbal Care ze skrzypem polnym. Są to produkty do włosów zniszczonych i wypadających.
Kosmetyki te mają za zadanie hamować wypadnie i stymulować wzrost włosów. Dodatkowo powinny nawilżać, regenerować je i zwiększać odporność na uszkodzenia. Dzięki odżywce włosy powinny poprawić swoją kondycję i wygląd oraz powinny przestać się elektryzować. Szampon zawiera substancje myjące na bazie kokosu które pielęgnują i oczyszczają skórę głowy jak i włosy. Odżywka w sprayu powinna wzmacniać włosy, stymulować ich wzrost, nawilżać włosy i sprawiać wiele innych cudów.
Jak się sprawdziły u mnie?

No i przyznam że włosy może trochę mniej wypadają i dla mnie to jest plus . Dodatkowo lepiej się układają bo wcześniej były niesforne a teraz są bardziej jak by sypkie. Nie wiem czy to dzięki tej odżywce ale producent zapewnia że przestają się elektryzować i tak też u mnie się stało.

Wiadomo że cudów się nie mogę spodziewać bo mam rozjaśniane włosy więc ciężko jest je utrzymać w dobrej kondycji ale jestem zadowolona z działania tych kosmetyków i mogę je śmiało polecić. Są to tanie a dobre kosmetyki do włosów na które warto zwrócić uwagę.

Szampon- 6,49zł
Odżywka- 6,39 zł
Odżywka w sprayu- 8,90zł
Ceny to tak około bo zależy gdzie kupić i czy trafi się na promocje.

Używałyście je ?
Może polecacie jakieś dobre kosmetyki do rozjaśnianych a co za tym idzie suchych i zniszczonych włosów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za zostawienie komentarza:)
Na każde zadane pytanie odpowiadam pod nim:)
Nie pytaj czy obserwujemy,jeśli podoba Ci się mój blog to śmiało go obserwuj:)

Copyright © 2014 tyyna , Blogger