Fotoobraz od Saal

Fotoobraz od Saal
Jakiś czas temu miałam okazje przetestować fotoksiążkę od Saal Digital Polska o której wspominałam TUTAJ. Teraz dostałam kolejną możliwość testu od nich ale tym razem są to fotoobrazy. Jak wiecie uwielbiam robić zdjęcia jak i mieć je na ścianach więc postanowiłam skorzystać.
Powiem szczerze że nie spodziewałam się że jest aż tak duża gama fotoobrazów do wyboru. Miałam dylemat co wybrać ale ostatecznie zdecydowałam się na fotoobrazy na płycie PVC o grubości 5cm.
Cechy charakterystyczne dla płyty PVC
  • Biała płyta z twardego, spienionego PVC o grubościach 5 mm lub 10 mm
  • Indywidualne wymiary co do centymetra
  • Najwyższa rozdzielczość i maksymalna ostrość dzięki 6-kolorowemu bezpośredniemu drukowi UV (CMYK uzupełnione o light magenta i light cyan)
  • Ekstremalnie stabilna i odporna na warunki pogodowe
Zamówienie składałam tak jak poprzednio poprzesz aplikację która jest banalnie prosta w obsłudze. Do wybory mamy różne formaty i możemy nawet indywidualnie dobrać rozmiar.
Przesyłkę tak jak poprzednio otrzymałam bardzo szybko co mnie miło zaskoczyło. Dodatkowym plusem było to jak starannie i dokładnie fotoobrazy były zapakowane aby podczas transportu się nie uszkodziły więc widać jak firma Saal Digital dba o klienta i to się ceni.
No i tak jak przy fotoksiążce tak i przy fotoobrazie jestem pod wrażeniem jakości wydruku. Kolory są idealnie odwzorowane i nasycone co jest bardzo ważne. Pod każdym kątem i w różnym świetle wygląda idealnie. Powłoka ma matowe wykończenie a patrząc pod światło widać fakturę.Jeśli chcesz mieć dla siebie świetną pamiątkę na ścianie bądź jesteś fotografem
i dbasz o swoich klientów to polecam złożyć zamówienie na Saal Digital a na pewno się nie zawiedziesz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za zostawienie komentarza:)
Na każde zadane pytanie odpowiadam pod nim:)
Nie pytaj czy obserwujemy,jeśli podoba Ci się mój blog to śmiało go obserwuj:)

Copyright © 2014 tyyna , Blogger